Risale'i Nura Cevap Ziyaretçi Defteri Mesajları

Hamza Bayraklı / 19/03/20 23:26
İğrenç sinek, kartallığa özenmiş. Üstad'la boy ölçüşmeye kalkmış. Cevapları binlerle verilmiş olan meseleleri burada tekrar etmeyi kahramanlık zannediyor.
Don Kişot gibi, yel değirmenlerini düşman zanneden zavallı hastalıklı ruh haleti ile yapılmış saçma-salak bir site olmuş !
Din düşmanı kafir ve münafıklardan bir aferin alır, kabrini kor ateşlerle doldurursun artık.

"Yaşasın zalimler için cehennem !" Said Nursi

rohat balta / 16/01/20 15:12
bektaşiye sormuşlar neden namaz kılmıyorsun...o da KURAN 'da kılmayın yazıyor demiş..demişler abdestsiz kılmayın var devamında onu niye okumuyorsun demiş ben hafız değilim...şimdi sende kardeşim bilir bilmez saldırıyorsun şu anda peygamber efendimiz(s.a.v)in en çok sünnetine teşvik eden KURAN programları ile en çok KURAN a teşvik eden hafız lık için teşvik eden kaç tane kişi varki yok mucizatı kuraniye yazılmış diye bilmeden saldırıyorsun o kelime KURAN ının mucizeviliğini beyan eden bir kelime kaç asır geçmiş hala içinden bu şekilde hakikatlar çıkıyor anlamında yok sa risalei nur veya müellifini methetmek için yazılmış bir kelime değil mütevazilikte tavan yapmış bir zat ben üzümün değersiz bir sapıyım siz bana değil eser e bakın diyen bir zat ve KURAN ın bu asırdaki mucizeliğinden süzülen risalei nuru iyi analiz et saldırmaya gerek yok oku sende istifade et ..milleti yalandan kandırmaya çalışmayın şu anda risalei nur hizmetleri ile ahireti kurtulan bissürü mümin var CENABI HAK sizede saldırmayı değil istifade etmeyi nasip etsin...

Ali Göksü / Bitlis 17/03/19 01:09
Siz hangi hakla SAİD NURSİ HAZRETLERİNİN eserlerini eleştiriyorsunuz!!!!!!!

Ayhan Akdağ / Sivas 17/03/19 01:02
Ellerinize sağlık siteniz gerçekten güzel.

Emir Gümüş / Ankara 17/03/19 01:00
Siteniz Hayırlı Uğurlu Olsun Çok Güzel Olmuş.

Ana Sayfa Yönetici Giriş
1 « Önceki Sonraki »
Toplam : 5 mesaj
Mesaj Yaz

aSgbookPHP v2.4.160918